מיקרונידלינג (מזותרפיה)

מיקרונידלינג (מזותרפיה)

מיקרונידלינג היא שיטת טיפול המיועדת לשיפור מצב העור, להענקת מראה צעיר ולטיפול בפגמי עור כגון צלקות אקנה, נזקי שמש, נקבוביות בולטות, קמטים וקמטוטים. הטיפול ממריץ את יכולתו הטבעית של העור לייצר קולגן ואלסטין, חומרים השומרים על יציבותו ועל המראה המלא והצעיר שלו ומשפר גם את מרקם העור. 

בטיפול המיקרונידלינג נוצרות תעלות מיקרוסקופיות תת־עוריות המאפשרות לחומרים מסוימים לחדור לשכבות העמוקות יותר של העור ובכך מזרזות את תהליך התיקון הטבעי שלו. כאשר העור מייצר קולגן ואלסטין בכמויות גדולות יותר ניתן לתקן נזקי שמש שהצטברו במשך שנים, לשפר צלקות אקנה ולשפר את המראה הכללי של העור.

ניתן לטפל בשיטת המיקרונידלינג בעור הפנים, העורף, החזה העליון, הזרועות, כפות הידיים, הרגליים, הבטן והגב. הטיפול נמשך כשעה, כולל ייעוץ. הרופא המטפל יבחן את עורכם ויקבע עבורכם תוכנית טיפול מותאמת אישית לפי הצרכים שלכם. כמו כן, הרופא יוכל להחליט לכמה מפגשים תזדקקו על מנת להשיג את התוצאה הרצויה.

מיקרונידלינג נעשה בדרך כלל בשילוב PRP – פלסמה עשירה בטסיות דם. PRP הוא תהליך שבו נוטלים כמות דם קטנה מהמטופל, מבודדים מתוכה את נוזל הפלסמה ומחדירים אותו לעורו של המטופל.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​